تبلیغات


المنت مو روشی برای صاف کردن مو ها

المنت مو
المنت مو

المنت مو برای صاف کردن مو

استفاده از المنت مو برای صاف کردن مو ها نسبت به روش های دیگر مانند کراتینه ی مو روشی سالم تر است. مواد سازنده ی المنت مو شامل مواد معدنی از جمله منگنز، سدیم، پتاسیم، اکسید رس و … هستند که از عناصر سازنده ی مو نیز محسوب می شوند.

المنت مو سبب احیا کردن مو های آسیب دیده می شود و بر خلاف مواد صاف کننده ی مو مانند گلت مو ، می توان از ان برای مو های آسیب دیده و دکلره نیز استفاده کرد.

المنت مو مارک ولا

Wella یکی از برند های معتبر در زمینه محصولات مو است. المنت مو محصول این شرکت سرمی بدون پارابن و دارای خاصیت حجم دهندگی به مو ها است. سرم المنت باعث نرمی مو ها و تقویت مو ها تا ریشه ی آن می شود. سرم المنت دارای بافتی ژل مانند است و حاوی مواد معدنی است که برای تقویت مو و بهبود وضعیت پوست سر مفید هستند.

ادعا می شود که سرم المن ولا مو را تقویت کرده و به حجم ان اضافه می کند. مو ها را نرم و ابریشمی می کند. فرمول آن بدون سولفات و مواد نگهدارنده پارابن است. استفاده از ان برای تمام انواع مو ها مناسب است. حتی برای مو های رنگ شده و شدیداً آسیب دیده نیز می توان از سرم المنت استفاده کرد و از نتایج آن بهره برد.

نحوه استفاده از المنت مو ولا

المنت موی ولا 100 میلی لیتری به قیمت 24 یورو در سایت های خارجی به فروش می رسد. برای استفاده ی صحیح از این مواد باید مواد سرم را روی تمام قسمت های مو و حتی ریشه آن پخش کرد و با حرکت دایره وار ماساژ داد. پس از آن مو ها نباید آبکشی شوند و باید با سشوار خشک گردند و این مواد تا دفعه بعدی شستشو در حمام روی مو ها باقی بماند..

بیو المنت RM

یکی دیگر از برند های المنت برای صافی مو بیو المنت RM است. المنت نسبت به کراتین موثر تر، ماندگار تر و سالم تر است. منشأ کراتینه موی سر حیوانی، گیاهی و شیمیایی است که نوع شیمیایی آن می تواند آسیب زا باشد و بخارات ان نیز سرطان زا هستند.

منشأ المنت مواد معدنی هستند و اجزاء تشکیل دهنده ی آن مواد معدنی مورد نیاز ساقه ی مو است. در واقع می توان اصطلاحاً گفت که المنت اولین کراتینه مو بدون مواد شیمیایی است. مواد دیگری مانند اکسید رس و مس و اکسید منگنز نیز نقش مهمی در کیفیت اثر گذاری المنت مو دارند. اکسید مس در ترمیم و احیاء بافت مو نقش دارد و اکسید رس باعث نرمی و لطافت می شود.

المنت مو برای صاف کردن مو ها روش مناسب تر و سالمتری است.


منبع : المنت مو روشی برای صاف کردن مو هامنبع این نوشته : منبع